12 LUT 2020

SEO awansowało na 5 miejsce!

Wczoraj odbyło się jedno spotkanie 8 kolejki Ligi Pod Balonem. Drużyna prowadzona przez Jakuba Karamarę rozbiła Legendarnych w stosunku 20:4. Sam kapitan dołożył w tym spotkaniu 6 goli.
Dzięki tej wygranej SEO awansowało na wysokie piąte miejsce ligowej tabeli. Co prawda ekipa Karamary ma aż 8 rozegranych meczów, przy 6 czy 7 rywali ale fakt jest taki, że wynik i aktualna pozycja w ligowej tabeli na pewno jest satysfakcjonująca.
Wracając do wczorajszego meczu, jak można się domyśleć po samym wyniku ekipa Daniela Marcińskiego (w ostatnich spotkaniach brakowało kapitana ze względów zdrowotnych) nie nawiązała równej walki z rywalem. Potencjał sportowy leżał po stronie grającej w żółto białych trykotach. Wynik otworzył najskuteczniejszy zawodnik zespołu SEO – Grzegorz Pozorski już w 4’ minucie spotkania, w sumie snajper tej drużyny strzelił w tym meczu sześć bramek i dwukrotnie asystował. Kwestia wygranej była jasna właściwie po pierwszej połowie przy wyniku 9:2, druga część spotkania wyglądała podobnie.
SEO pnie się do góry, a Legendarnym życzymy powodzenia w kolejnych meczach, choć łatwo o punkty nie będzie bo rywalem silny team Adrenalin.