13 LUT 2020

Sensacyjna porażka lidera

Nie ma już drużyny, która w Lidze Pod Balonem nie przegrała. Do wczoraj była to ekipa Rada Ujeścisko Łostowice. Katem okazała się niesamowicie waleczna ekipa Adrenalin.
Zespół w żółto białych koszulkach pomimo straty pierwszej bramki zagrał bardzo inteligentnie i skutecznie. Bramki padały po składnych i przemyślanych akcjach zespołu Adrenalin. Bardzo komfortową sytuacje zespół z Ukrainy stworzył sobie po 13 minutach gry, prowadził wtedy 6:2. Do przerwy było 8:4.
W drugiej odsłonie w pierwszych minutach Adrenalin kontrolowało grę zdobyło swoją kolejną bramkę. Rywal odpowiedział, ale to było za mało. Później Tomasz Sikora zaczął masowe strzelanie ale czasu już na dogonienie rywala nie starczyło.
Niespodzianka stała się faktem, podrażniony po porażce z Job Point, zespół Adrenalin zagrał świetny mecz, zachował zimną krew. Podopieczni Piotra Lachowskiego po raz pierwszy pokonani w rozgrywkach Pod Balonem, co zawiodło? Rywal zagrał świetnie, a RD z pewnością wyciągnie wnioski na kolejne spotkanie.