Wybierz ligę

Aktualności

06 MAR 2021

Rada Dzielnicy vs Autsa hitem 9. kolejki!

W  dziewiątej kolejce Ligi pod Balonem w ramach Extraliga.pl Trójmiasto zostaną rozegrane  cztery spotkania. W pierwszym pojedynku  FC Atmosfera podejmie  Prestige. Faworytem w tym spotkaniu  są zawodnicy Mateusza Mazurka, którzy aktualnie zajmują 5 miejsce w tabeli, a do lidera tracą, aż 8 punktów. Ratuję  ich jeszcze to, że mają jeden rozegrany mecz mniej i wszystko jest jeszcze w ich nogach. Jeżeli myślą o podium to mecz z Prestige muszą wygrać. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ  zawodnicy Szymona Kamińskiego każdemu potrafią napsuć  trochę  krwi, a mecze przegrywają przeważnie jedną lub dwoma bramkami.

W drugim spotkaniu tego dnia rozgrywek zobaczymy prawdziwe „meczycho”. Rada Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice podejmie  Autsa. Będzie to chyba pierwszy raz w pojedynku między tymi drużynami, kiedy w roli faworyta stawiani są podopieczni Piotra Lachowskiego. Są oni bowiem liderem i posiadają przewagę dwóch punktów nad Autsa. Warto zauważyć, że Autsa jeszcze nigdy nie przegrała z Radą, ale w ostatnim pojedynku oglądaliśmy remis 4:4. W lidze pod Balonem Rada wygląda zdecydowanie lepiej, a wzmocnienia w postaci Wrzaska i Moroza mogą zrobić  różnice.

W trzecim pojedynku Go-Go Ziom podejmie AP Korona Gdańsk. W tym pojedynku ciężko wskazywać faworyta. Ziomy w ostatniej kolejce wygrali 8:7 z Prestige i aktualnie mają trzy punty więcej od Korony. Ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej między tymi zespołami zakończyło się  remisem 5:5. Czy tym razem, któraś z drużyn będzie wstanie przechylić szalę na swoją korzyść?

W ostatnim spotkaniu dziewiątej kolejki gier MFS Gdańsk podejmie  Adrenalin. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest drużyna Vitalija Shvetsa, która w poprzednim swoim spotkaniu w bardzo ładnym stylu pokonała 3:2 Radę Dzielnicy i tym samym znowu zaczęła myśleć o mistrzostwie. Pierwszym małym krokiem w tym kierunku będzie pokonanie MFS, który na pewno postawi niełatwe warunki. Drużyna Macieja Bartosiewicza przyzwyczaiła nas do walki o każdy centymetr boiska, dlatego też zapowiada nam się bardzo ciekawe spotkanie.

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto