Wybierz ligę

Aktualności

09 MAR 2020

W 12 kolejce nie zabraknie emocji...

 Już jutro wystartuje 12 kolejka Extraligi w Trójmieście. To już ostatnia prosta. Do końca ligi zostały zaledwie 2 kolejki, licząc oczywiście z tą. NIektórzy podejrzewali że na tym etapie będą już na spokojnie cieszyć się z pewnego miejsca na podium, jednak poziom ligi w tym roku na to nie pozwolił. Walka dopiero się zaczęła. Te dwie ostatnie kolejki przysporzą napewno dużo emocji i rozgrzeją boiska do czerwoności.

 

Pierwszego dnia tej kolejki możemy liczyć na 2 świetne mecze. Pierwszy to Maximusgdansk.pl i Królowie Balu. Tu zapowiada się widowisko. Maximus jeżeli chce utrzymać się na podium musi wygrać, bo kolejka do medali jest długa. A Królowie są bardzo nieprzewidywalną drużyną na świetnym poziomie sportowym i napewno nogi nie odstawią. Tym bardziej, że są już bardzo głodni wygranej, po ostatnio przegranym w drugiej połowie, meczu z Szopa600. Pewne jest jedno, nogi nie cofną a wygrać mogą obie drużyny.

Drugi mecz tego dnia to spotkanie, które również może nam dostarczyć wiele pozytywnych emocji. Legendarni.com zmierzą się z Pub Polskie Kino.  Pierwsza z drużyn jest na miejscu 10 druga na miejscu 12. Podobny poziom sportowy, podobny bilans. Zobaczymy co pokaże mecz. Co prawda Legenadarni, nie zasmakowali jeszcze wygranej w tym sezonie, w przeciwieństwie do Pubu, co może mieć kluczowe znaczenie w tym meczu. 

 

W środę możemy liczyć na mecz Job Pointu i FC Drzewce. Tutaj raczej nie powinno być niespodzianek. Rozpędzony Job Point po ostatnim niesamowitym meczu z Prestige raczej nie da sobie wydrzeć wygranej tego dnia. Chyba, że zabraknie im kluczowych zawodników, wtedy wszystko może się wydarzyć.

 

Czwartek to kolejne, dwa świetne mecze. Pierwszy, to napewno będzie batalia. Rada Dzielnicy Ujeścisko - Łostowice zmierzy się z Prestige. Obie drużyny z bardzo dużymi szansami na podium. Rada zajmuje teraz 3 miejsce z 22 punktami na koncie a Prestige 5 z 21 punktami. Tutaj watro być świadkiem tego meczu. Prestige na pewno ma po ostatnim meczu z Job Pointem dużo sportowej złości i będzie chciał udowodnić sobie i oczywiście kibicom, że był to zaledwie wypadek przy pracy. Nie mniej jednak przez kontuzje w ostatnich minutach tamtego meczu może zabraknąć ich kluczowego zawodnika, Łukasza Grabarka. Jego nieobecność może znacząco zaważyć na wyniku końcowym czwartkowego spotkania. Rada najpewniej przygotuje się na ten mecz i stawi się w  pełnym, bardzo szerokim składzie, tak jak to na nich przystało. Obum drużynom życzymy wygranej i mamy nadzieje, że braki kadrowe nie odegrają tu kluczowej roli.

 

Tego dnia staną ze sobą w szranki, również drużyny Szopy600 czyli obecnego pretendenta do mistrzostwa i SEOcopywriting TXT4SEO, który zajmuje obecnie 9 miejsce. Tutaj, tak jak w przypadku środowego meczu, nie powinno być niespodzianek. Szopa pewnie kroczy po mistrzostwo w tej lidze, mając na swoim koncie aż 9 wygranych i jedną przegraną. Jednocześnie zdają sobie sprawę, że aby wygrać tą ligę nie mogą pozwolić sobie na potknięcia. Oddech rywali na plecach czuć coraz wyraźniej. Drugi Maximus traci do nich zaledwie 3 punkty. SEO natomiast nie ma nic do stracenie i po ich zapale w ostatnich meczach widać że są głodni wygranej. Szopa600, miejcie się na baczności ;)

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto