Wybierz ligę

Aktualności

16 MAR 2020

Już wiadomo co dalej z Ligą...

 Drodzy Piłkarze, Menadżerowie oraz Kibice

 
W związku z rozporządzeniem ministra zdrowia dotyczącym wprowadzenia w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, jesteśmy zmuszeni wstrzymać rozgrywanie Ligi Pod Balonem.
 
Po konsultacji z drużynami, postanowiliśmy zakończyć ligę w dwunastej kolejce i pozostawić tabele w obecnej postaci. Poniżej zamieszczamy finalną tabelę Ligi Pod Balonem 2019/2020. 
 
W tej ciężkej sytuacji z jaką obecnie się zetknęliśmy, chcieli byśmy Was prosić o wyrozumiałość i zrozumienie. Jednocześnie chcieli byśmy pogratulować wszystkim drużynom biorącym udział w projekcie Extraliga.pl. Bardzo dziękujemy, że byliście częścią naszych rozgrywek. Mamy nadziej, że to dopiero początek naszej wspólnej drogi i wkrótce spotkamy się ponownie, kolejny raz walcząc o najwyższe lokaty w lidze. Galę, która miała się odbyć 28 marca, również jesteśmy zmuszeni przełożyć. Narazie nie znamy przybliżonej daty, nie mniej jednak możemy obieciać, że napewno się odbędzie i jeszcze raz wspólnie spotkamy się aby podsumować, powspominać i oczywiście poświętować wspólne sukcesy. 
 
 
Zespól Extraliga Trójmiasto
 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto